Vyhrožuje Vám někdo újmou na zdraví a životě?
Cítíte se být ohroženi?
Bojíte se o svou rodinu?
Máte pracovní schůzku, na které chcete demonstrovat své postavení?
V dnešní uspěchané době jsou na denním pořádku únosy a vydírání za účelem získání finančního obnosu nebo z pomsty.
V takovém případě potřebujete profesionální osobní ochranu – bodyguarda. Náš profesionální tým Vám nabídne komplexní řešení Vaší situace.

 

V naší společnosti jsou všichni zaměstnanci školení a cvičení osobní strážci s cennými zkušenostmi v oboru, které získali za dlouhá léta praxe.

 

K servisu patří i řešení problému při zajišťování trasy, zapůjčení vozidel dle Vašich požadavků, bezpečnostní řešení denních programů atd.

 

Nebojte se zeptat, na všechny Vaše otázky odpovíme KDYKOLIV na emailu info@valhallagroup.cz nebo telefonicky na čísle 776 779 448.

 

VIP BODYGUARD

Tato služba Vám zajistí nepřetržitou profesionální osobní ochranu, doprovody na schůzky a jednání.

Dle Vašeho přání nabídneme také vozidlo a profesionálního řidiče strážce, který dle bezpečnostních rizik vybere trasu a zajistí Vaší bezpečnou a pohodlnou cestu na místo určení.

 

VZDÁLENÝ DOHLED

Tato služba je určena pro osoby, které mají obavu o svou bezpečnost, ale nechtějí na sebe upozorňovat strážci. Ochranka je neustále poblíž Vás, avšak je v civilu, nenápadně sleduje okolní dění a vyhodnocuje bezpečnostní rizika, která za Vás také ihned řeší.

V případě, že se obáváte i o svou rodinu, je možné mít nepřetržitý dohled v místě bydliště, který Vám nijak nezasahuje do běžného života, čímž Vás nikterak neomezuje.

 

HLÍDÁNÍ DĚTÍ

Tato služba Vám zajistí bezpečnou dopravu dítěte do školy, trénink aj. Nabízíme dohled na bezpečnost dítěte po celou dobu trvání této činnosti a opětovnou dopravu domů. Po celou dobu na Vašeho potomka dohlíží profesionální bodyguard/řidič strážce.

Jsme schopni Vám zajistit vozidlo dle Vašich požadavků.

 

ŘIDIČ STRÁŽCE

Ekonomické řešení částečného zajištění bezpečnosti. Jedna osoba zajišťuje Vaši bezpečnost a řídí Vaše vozidlo. Vhodné pro demonstraci Vašeho postavení ve společnosti při jednáních apod.

Nebojte se zeptat, na všechny Vaše otázky odpovíme KDYKOLIV na emailu info@valhallagroup.cz nebo 776 779 448.

Zbraně - myslivost 511tactical.cz bullarmyshop.cz gunlex.cz
TOPlist

Partneři: